INFORMACJE – wyjazd Beskid Żywiecki 11.06-14.06.2020

Odjazd autobusu z parkingu TESCO godz. 02:00 w dniu 11.06.2020

Polkowice Stacja Benzynowa SCHELL godz. 02:25

UWAGA !!!

W autobusie każdy siada na osobnym siedzeniu. Każdy powinien posiadać maseczkę oraz płyn dezynfekcyjny.

Dzień 1. – 11.06.2020 r. (czwartek)

Trasa 1.1 Wyjście godz. 10:00

Trasa 1.2 Wyjście godz. 10:00
 Zawoja Urząd Gminy (Z) – koło kościoła w lewo (Z) – (Z) Hujdy (Z) – (Z) Spalenica (Z) – (Z) Złota Grapa (C) – (C) Polica (C) – (C) Hala Śmietanowa (Ż) – (Ż) Mosorny Groń
(Ż rozdroże N) – – (N) wodospad Na Mosornym Potoku (N) – (N) Mosorne (N) –OW „JODŁA”
Długość trasy – 20,5 km

Dzień 2. – 12.06.2020 r. (piątek) BABIA GÓRA
Śniadanie – godz. 8:00

TRASA 2.1 Wyjście – godz. 8:45                                                                                                    OW „JODŁA”– Ochotnicza Straż Pożarna „Zawoja” (Z) – (Z) Ośrodek Edukacyjny BgPN (Z) – (Z) Schronisko Markowe Szczawiny (C) – (C) Przeł. Brona (C) – (C) Babia Góra (C) – (C) Wołowe Skały (C) – (C) Sokolica (C) – (C) Przeł. Krowiarki (parking autobusowy)
Długość trasy – 14,8 km

TRASA 2.2 Wyjście – godz. 8:45                                                                                           Ochotnicza Straż Pożarna „Zawoja” (Z) – (Z) Ośrodek Edukacyjny BgPN (Z) – (Z) Schronisko Markowe Szczawiny (C) – (Ż) Perć Akademików (Ż) – (Ż) Babia Góra (C) – (C) Wołowe Skały (C) – (C) Sokolica (C) – (C) Przeł. Krowiarki (parking autobusowy)
Długość trasy – 14,3 km

TRASA 2.3 Wyjście – godz. 8:45                                                                                                    OW „JODŁA”– Ochotnicza Straż Pożarna „Zawoja” (Z) – (Z) Ośrodek Edukacyjny BgPN (Z) – (Z) Schronisko Markowe Szczawiny (C) – (C) Hala Czarna/Żywieckie Rozstaje (C) – (Z) Mała Babia Góra 1517 (Z) – (Z) Babia Góra 1725 (C) Wołowe Skały (C) – (C) Sokolica (C) – (C) Przeł. Krowiarki (parking autobusowy)
Długość trasy – 20,5 km

TRASA 2.4 Wyjazd autobusu z OW „JODŁA” – godz. 9:00                                                         Przeł. Krowiarki (C) – (C) Sokolica (C) – (C) Wołowe Skały (C) – (C) Babia Góra (C) – (C) Wołowe Skały (C) – (C) Sokolica (C) – (C) Przeł. Krowiarki (parking autobusowy)
Długość trasy – 10 km

Odjazd autobusu z Przeł. Krowiarki – godz. 17:00

Dzień 3. – 13.06.2020 r. (sobota) PILSKO

Śniadanie – godz. 7:15

Wyjazd autobusu – godz. 8:00

TRASA 3.1 Wyjście – godz. 10:15                                                                                               Przeł. Glinne (C,N) – (C) Hala Miziowa/Schronisko (Cz) – (Cz,N) Góra Pięciu Kopców (Z) – (Z) Pilsko (Z) – (Z) Góra Pięciu Kopców (N) – (N,C) Przełęcz Glinne.
Długość trasy – 14,0 km

TRASA 3.2 Wyjście – godz. 10:15                                                                                               Przeł. Glinne (C,N) – (N) Góra Pięciu Kopców (Z) – (Z) Pilsko (Z) – (Z) Góra Pięciu Kopców (N) – (N,C) Przełęcz Glinne.
Długość trasy – 12,0 km

TRASA 3.3 Wyjście – godz. 10:00                                                                                               Korbielów ul. Szczyrbok (Z) – (Z) Szlakówka (Z) – (Z) Czarny Groń (Z) – (Z) schronisko na Hali Miziowej (Cz) – (Cz) Góra Pięciu Kopców (Z) – (Z) Pilsko (Z) – (Z) Góra Pięciu Kopców (Ż) – (Ż) Hala Miziowa (Z) – (Z) Czarny Groń(Z) – (Z) Szlakówka – (Z) Korbielów dworzec FLIXBUS.
Długość trasy – 16,0 km

TRASA 3.4 Wyjście – godz. 10:00                                                                                         Korbielów ul. Szczyrbok (Z) – (Z) Szlakówka (Z) – (Z) Czarny Groń (Z) – (Z) schronisko na Hali Miziowej (Z) – (Z) Czarny Groń (Z) – (Z) Szlakówka (Z)– (Z) Korbielów dworzec FLIXBUS.
Długość trasy – 12,0 km

Odjazd autobusu z przełęczy Glinne – godz. 16:00
Odjazd autobusu z Korbielowa – godz. 16:15

Dzień 4. -14.06.2020 r. (niedziela)