Konferencja Turystyczno-Krajoznawcza w dniu 20 września 2019 r. – dodatkowe informacje

W dniu 20 września 2019 r. o godzinie 18:00 odbędzie się Konferencja Turystyczno-Krajoznawcza

Restauracja Pasjonata, ul. Piastowska 7

Informujemy, że osoby, które zapisały się na Konferencję mogą skorzystać z atrakcji fakultatywnych:

· zwiedzanie Kolegiaty Głogowskiej z przewodnikiem – wraz z wejściem na wieżę (zbiórka o godz. 16:00 przed wejściem do kolegiaty),

· zwiedzanie wieży ratuszowej w Głogowie z przewodnikiem (zbiórka o godz. 17:00 przed wejściem do wieży ratuszowej).

Chętnych proszę o zgłaszanie uczestnictwa do dnia 13.09.2019 u Kol. Bożeny Harlender

Ilość miejsc ograniczona . Max 40 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Program Konferencji:

– Godz. 18:00  – Przywitanie gości, sympatyków i członków Oddziału, krótka charakterystyka działalności turystycznej Oddziału i Klubów w latach 1969-2019.

– Wręczenie wyróżnień przyznanych przez Zarząd Główny PTTK i Oddział.

– Obiad.

– Wykłady i prezentacje multimedialne: sposoby przygotowania do uczestnictwa w imprezach turystycznych, pierwsza pomoc, zagraniczne wyprawy naszych członków.

– Konkursy wiedzy turystycznej i krajoznawczej, wręczenie nagród.

– Dyskusja, wspomnienia i wrażenia.

– Zakończenie Konferencji ok. godz. 23.00.

SPONSORZY: