Drużynowy Turniej Strzelecki KTPiG „Mrówka” vs Stowarzyszenie Patriotyczny Głogów

14 marca na strzelnicy głogowskiego LOK-u odbył się Drużynowy Turniej Strzelecki pomiędzy: 139KTPiG „Mrówka” a Stowarzyszeniem Patriotyczny Głogów.                        medalvs                     Każda z drużyn liczyła po 20 osób.

Od samego początku walka była wyrównana, nawet Kapitan naszej drużyny Bożena Harlender nie musiała motywować zawodników. Każdy punkt był cenny zarówno w klasyfikacji drużynowej jak i indywidualnej. Na najlepszych strzelców turnieju czekały medale. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz upominki ufundowane przez Prezydenta Miasta Głogowa.

3248 do 3176, tylko 72 punkty zaważyły o naszej wygranej. Większość zawodników KTPiG poprawiła swoje wyniki z ostatnich mistrzostw. Wśród pań najlepsze zawodniczki w klubie uzyskały: Ewa Stępień 187 pkt, Jolanta Czarnecka 172 pkt, u panów: Bartosz Stępień 188 pkt, Marcin Berestowski 174 pkt.

Spotkanie było okazją dla zaprezentowania działalności klubów. O Stowarzyszeniu Patriotyczny Głogów opowiadał Prezes Pan Marcin Marciszak, a o KTPiG „Mrówka” członek naszego Zarządu Jadwiga Ulbin. Powstał pomysł zorganizowania wspólnego wyjazdu w przyszłym roku.

Podziękowania dla: Prezydenta Miasta Głogowa Pana Rafaela Rokaszewicza za ufundowanie nagród, Pana Tadeusza Tuleckiego za sędziowanie i Pana Bolesława Zielińskiego za „firmowe” upominki, a wszystkim uczestnikom za wspaniałą atmosferę na zawodach.

Wyniki KTPiG „Mrówka” 14-03-2015

Wyniki Stowarzyszenie Patriotyczny Głogów 14-03-2015