logo

Wyniki III Mistrzostwa KTPiG „Mrówka” – karabinek pneumatyczny

W sobotni poranek 26 września 2015 r. na strzelnicy głogowskiego LOK-u odbyły się III Mistrzostwa KTPiG „Mrówka” w konkurencji karabinka pneumatycznego. W kategorii kobiet pierwsze miejsce i tytuł mistrza dla Janiny Zielińskiej , powtórne wicemistrzostwo dla Ewy Stępień , na najniższym stopniu podium stanęła Katarzyna Herkt . Wśród panów rywalizacja była zacięta, nowym mistrzem został Bartosz Stępień, wicemistrzostwo dla Piotra Herkta, na trzecim miejscu uplasował się Paweł Herkt. Juniorzy do zawodów przystąpili na wielkim luzie i wystrzelali kolejno: pierwsze miejsce dla Izabeli Herkt, drugie dla Dominika Jastrzębskiego, na trzecim miejscu Anna Herkt.DSC05598

Podczas tegorocznej III edycji Mistrzostw rozegrano także konkurencję o     Puchar Prezesa KTPiG Mrówka. Pierwszymi zwycięzcami nowej konkurencji zostali: Katarzyna Herkt oraz Paweł Herkt.